AKADEMIA SEMILAC – POKAZ GDAŃSK 20.05.2017 / fotorelacja

czerwca 29, 2017
 
W maju miałam tą wspaniałą możliwość uczestniczyć po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni w pokazie marki Semilac w Gdańsku. Już w ubiegłym roku planowałam wybrać się na ten pokaz, lecz od planów do realizacji często jest długa droga. Dlatego w tym roku z większym wyprzedzeniem zaopatrzyłam się w bilecik i pozostało mi tylko wyczekiwanie na to rewelacyjne wydarzenie.

I tak nadszedł 20 maja, dojechałam pod halę Amber Expo w Gdańsku ok. godz. 9:00. Pokaz zaplanowany był na godzinę 10:00. Bez większych trudności, czy tłumów weszłam do budynku. Tuż po godzinie 9-tej „różowe” Panie rozpoczęły sprawdzanie biletów. Po weryfikacji przywitały mnie kolejne „różowe” Panie wręczają siatkę z prezencikami 😉 Zawartość siatki była dość zbliżona do tych z lat ubiegłych. Każda #semigrils otrzymała plakat z wizerunkiem Rafała Maślaka, kilka broszur Semilac, kartę Uczestnika pokazu wraz z harmonogramem, cukiereczek oraz długo przeze mnie wyczekiwane, dwa unikatowe i wyjątkowe w swoim rodzaju lakiery Semilac: 000 Lazure Dream oraz 111 Cherry & Berry. Prezentują się cudownie.
    


  
Zaopatrzona w zestaw prezencików, udałam się do stoiska sprzedażowego 😉 Do rozpoczęcia pokazu miałam jeszcze 40 min więc pozwoliłam sobie na spokojne zakupy i podziwianie najnowszej dwudniowej wówczas kolekcji lakierów SemiBeats by Margaret. Nie omieszkałam zaopatrzyć się również w kolorki z jej kolekcji, które są prześliczne zarówno w wersji z połyskiem jak i mat. Podczas gdy kończyłam powiększanie mojej kolekcji produktów Semilac, zauważyłam że zaczęli wpuszczać na salę pokazową. Zajęłam wygodne miejsce i z niecierpliwością oczekiwałam rozpoczęcie.
 


   
Pokaz rozpoczął się od przywitania i krótkiego przemówienia przez Rafała Maślaka. Po czym mikrofon przejęła Pani Joanna Janicka, Manager ds. nowych trendów. Zaprezentowała nam najnowsze trendy 2017: Holiday Riviera, Color Blocking, Pastele, Akwarela, Pop-Art., Op-Art. i oczywiście długo wyczekiwaną premierę najnowszej kolekcji SemiBeats by Margaret.

 
Kolejnym etapem był pokaz instruktorki Pani Magdaleny Tym. Przedstawiła kilka bardzo ciekawych wzorów.
 


 
Po pokazie nastąpiła przerwa, w ciągu której można było poczęstować się kawką, herbatką czy zjeść pyszne i pięknie podane kanapeczki oraz zrobić sobie selfie z Rafałem Maślakiem 😉


 
Można było również zaczerpnąć mega inspiracji z wzorników w gablotce.
 
 
Jako następna po przerwie wystąpiła wykwalifikowana trenerka Pani Agnieszka Ściepura. Wykonała 3 fenomenalne zdobienia, byłam nimi zachwycona. Czas zleciał bardzo szybko do kolejnej przerwy, na której podano słodkie przekąski. Był czas również na uzyskanie autografu od Rafała Maślaka na otrzymanych od Semilac’a plakatach.
  
 
Po przerwie Pani Agnieszka pokazała kolejne 4 zdobienia. W międzyczasie obu pokazów organizowane były różne konkursy z nagrodami. Ich uczestniczki były bardzo kreatywne w odpowiedziach. Po zakończonym pokazie każda z uczestniczek otrzymała Certyfikat Uczestnictwa w Semilac Trend’s 2017. 
Jestem zadowolona z uczestnictwa w pokazie, każdy z etapów był bardzo ciekawy i inspirujący. Było wesoło i sympatycznie. Za rok pojadę na pewno. Polecam każdej #semigirls i nie tylko 😄 Mam nadzieję, że przekonałam Was do uczestnictwa w tych pokazach. Dajcie znać gdzie byłyście na pokazie Semilac i czy też Wam się tak podobało?

 
Pozdrawiam
Natka 👋
 

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.