Piankowe paznokcie (bubble nails-foam effect) - Jak zrobić bąbelkowe pazurki?

Witaj!

Szaleństwo internetowe w ostatnich dniach zaintrygowało mnie do wypróbowania najnowszego efektu na pazurkach jakim jest BUBBLE NAILS / FOAM EFFECT - czyli piankowe paznokcie. Efekt jest bardzo modny, prosty i szybki w wykonaniu. Nawet osoby, które nie czują się mocne w zdobieniach z całą pewnością poradzą sobie z tym prostym zdobieniem. Tym bardziej, że poniżej znajdziecie dokładne 'krok o kroku' jak wykonać piankowe pazurki.  


Co potrzeba do wykonania bąbelkowego zdobienia? 

1. Najważniejsze: piana 😊 w moim przypadku była to pianka z płynu do mycia naczyń
2. Lakier hybrydowy (dowolny kolor) i Top No Wipe
3. Waciki bezpyłkowe
4. Cleaner

Jak już przygotujemy sobie wszystkie niezbędne elementy, możemy działać! 😁

1.

Na przygotowaną płytkę paznokcia (w moim przypadku wzornik) nakładamy kolor bazowy. Niesamowity efekt jest na kolorze czarnym, ale i każdym innym kolorku. Utwardzamy w lampie. Następnie nakładamy top no wipe, również utwardzamy. 


2. 

W kolejnym kroku ponownie kładziemy top no wipe z tym, że przed utwardzeniem nakładamy pędzelkiem wcześniej przygotowaną pianę. Całość robimy dość sprawnymi ruchami, bo pianka lubi się zsuwać i bąbelki pękają. Gdy już pokryjemy całą płytkę pianką, wkładamy wzornik do lampy. Czas utwardzania wystarczy taki jak do topu no wipe. 

3.

Po wyjęciu spod lampy przecieramy wzornik wacikiem bezpyłkowym, nasączonym delikatnie cleanerem. I bubble effect gotowy! 😀 Prawda, że proste? 
Ten mega genialny efekt pianki na pazurkach można wykonać dosłownie na każdym kolorku, na metalicznych pyłkach, ombre itd. Ogranicza Was w tym momencie tylko Wasza wyobraźnia!  I jak Wasze wrażenia? Spodobał się Wam najgorętszy efekt ostatnich dni? 😁 Jeśli tak samo jak tysiące followersów pokochałyście już efekt bąbelków na pazurkach, to pochwalcie się w komentarzach Waszymi dziełami! 😎😁 Pozdrawiam
Natka 👋

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.