Jesienne TRENDY 2018 - inspiracje, które musisz wypróbować!

Witaj!

Za naszymi oknami jesień w pełni, co z pewnością nie sprzyja dobrym humorkom. Ale bez wątpienia przepiękny, jesienny manicure poprawi Wam humor pomimo niesprzyjającej aury. Jesteście ciekawe jaki? Otóż tej jesieni królują intensywne, nasycone barwy, przeróżne odcienie nude oraz ... tu może być małe zaskoczenie dla niektórych z Was ... blask i brokat. Dzięki takiej kombinacji na pewno nie będziecie się nudzić i chmurzyć 😁Do jesiennych barw królujących w tym roku należą czerwienie, mocne odcienie różu i fuksje. A także kolory, które niezmiennie kojarzą się z okresem jesiennym takie jak: granaty, czernie, brązy czy fiolety i burgundy,  które doskonale współgrają z ciepłym okryciem 😜 Lakiery termiczne również efektownie wpisują się w klimat.


Typowo jesienna stylizacja z wykorzystaniem kolorów marki Semilac. I tak od lewej:
023 Banana, 099 Dark Purple Wine, 061 Juicy Orange, 066 Glossy Cranberry.

 

Jesienny hit od dłuższego czasu to lakiery termiczne. Rewelacyjny efekt zmiany koloru, we wnętrzu inny, na zewnątrz ombre!
Taki efekt uzyskałam dzięki lakierowi termicznemu marki Semilac 645 Navy & Pink. Jeden z moich faworytów.


Jak jesień to i ciemniejsze kolory, wraz z czernią. Ale żeby stylizacja nie była zbyt ponura, wystarczy dodać delikatne ozdoby. W tym przypadku matowe, złote cekiny. W stylizacji wykorzystałam lakier marki Semilac 031 Black Diamond i Top Mat Total od Semilac.


Piękny ciemny manicure można ożywić również za pomocą jaśniejszego akcentu. W powyższym przykładzie wykorzystałam kolory marski Semilac i EmNail. 099 Dark Purple Wine Semilac, 001 Strong White Semilac, 177 Maroon Em Nail.


Granaty i fiolety równie pięknie komponują się z jesiennym klimatem. Manicure z wykorzystaniem lakierów marki Semilac 125 Swan Lake oraz Semilac 175 Lavender Cream a także z uroczymi kwiatkami prezentuje się pięknie.


Tak jak wspomniałam we wstępie, jesień tego roku to nie tylko ciemne czy nasycone barwy, to również odcienie nude, kremy, szarości, blade róże. Wyglądają atrakcyjnie zarówno na krótkich jak i długich paznokciach. Lecz najbardziej zaskakującymi barwami aktualnej pory roku to brokatowe i połyskujące kolory. Ten efekt jest z reguły najbardziej pożądany w okresie sylwestrowym, ale kto Nam zabroni błyszczeć już teraz? 😀😀😀Każda ze stylizacji jest interesująca i przykuwająca wzrok. A co najważniejsze można je modyfikować w dowolny sposób. A jakie Wy macie pomysły na modne jesienne paznokcie? Pochwalcie się w komentarzach! 😊😊😊

A tak dla poprawienia ostatnich pochmurnych dni, jesienny krajobraz 😍

Pozdrawiam
Natka 👋

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.