Pisankowe pazurki - Wielkanoc czas start!

Witaj!

Wielkanoc kojarzy się nam przede wszystkim z początkiem wiosny, z ciepłymi promieniami słonecznymi czy z budzącą się do życia przyrodą. Wielkanoc to również spotkania w gronie rodziny i wspólne spędzanie tego wyjątkowego okresu. W tym roku święta będą wyglądały zupełnie inaczej niż do tej pory. Fakt, że siedzimy w domu, nasze kosmetyczki mają zamknięte salony wcale nie musi oznaczać, że w te święta wielkanocne musimy zrezygnować z manicure. Wręcz przeciwnie! Także przygotuj świąteczne potrawy, ogarnij dom i zasiądź wygodnie, aby wyczarować na swoich paznokciach wielkanocny manicure!


Specjalnie na ten wyjątkowy czas, przygotowałam dla Was bardzo delikatny, wiosenny i mega pisankowy manicure. Dzięki tej propozycji, każda z Was może być dziś stylistką paznokci. Poniżej przedstawię Wam w kilku krokach jak wykonać powyższy manicure. 


Aby wykonać samemu pisankowy manicure potrzebujesz kilku kolorów:

122 Kiss The Prince Semilac

Dodatkowo niezbędna będzie jakaś szczoteczka (typu szczoteczka do zębów), aby wykonać pisankowe kropeczki 😁

Nasze pazurki malujemy wybranymi kolorami (2 warstwy) każdorazowo utwardzając w lampie UV. Następnie na naszą szczoteczkę nakładamy troszkę czarnego koloru 031 Black Diamond od Semilac i  paluszkiem próbujemy "pryskać" kolorem na nasze pazurki, aby uzyskać nierównomierne kropeczki. Gdy efekt będzie już zadowalający, całość utwardzamy w lampie UV. Ostatnim krokiem jest pokrycie całej stylizacji Topem Matowym od Semilac. Jeśli posiadacie tylko Top klasyczny również się nada. Osobiście uważam, że powyższa stylizacja prezentuje się znacznie lepiej w wersji mat. 😊😊😊

Prawda, że proste?! 😏😊😁 Jestem pewna, że każda z Was poradzi sobie z tą wielkanocną wersją delikatnego manicure! Pochwalcie się w komentarzach jak wyglądają w tym roku Wasze pazurki!?

Wesołych Świąt wszystkim!!! 🐇 
Pozdrawiam
Natka 👋

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.