Kolor roku 2018 Pantone - fiolet / Ultra Violet + Semilac Cat Eye 3D

Witaj!

Po dość długiej przerwie wracam do Was z inspirującym postem o wizjonerskim, oryginalnym, prowokującym i twórczym kolorze roku 2018 wg Pantone - Ultra Violet. Wszelkie odcienie fioletu nie należą do łatwych w przygotowaniu zjawiskowej stylizacji paznokci, ale na pomoc przychodzi nowość od Semilac lakier z kolekcji Cat Eye 3D 637 Violet. 


Semilac 637 Violet Cat Eye 3D to lakier hybrydowy, który charakteryzuje się intensywnym efektem kociego oka i to w trójwymiarze 😉 Posiada granatowe tło i fioletowo - różowo - miedziane drobinki. Efekt końcowy przyciąga uwagę dzięki hipnotyzującemu wrażeniu drobinek zawieszonych na kilku poziomach, niczym mieniąca się zorza polarna. 😏 Taki motyw jest prosty do uzyskania przy pomocy Semilac Magnetic Pen. Drobinki, które znajdują się w lakierze zaczynają reagować na bliskość magnesu przy płytce paznokcia, układając się w pożądany kształt wg. Waszej inwencji twórczej. Zarówno fala, prosty pasek czy spirala nie sprawią Wam trudności, a efekt 3D powali z nóg. 

Zatem w jaki sposób aplikować lakier Semilac Cat Eye 3D krok po kroku? 

1. Należy przygotować płytkę paznokcia, jak przed każdą aplikacją lakieru hybrydowego (dezynfekcja, manicure, odtłuszczanie, baza witaminowa - utwardzona w lampie).
2. Aplikacja warstwy tła dla lakieru 3D, ja użyłam lakieru Semilac 031 Black Diamond dla lepszego odbicia drobinek. (utwardzony w lampie)
3. Następnie nakładamy wybrany odcień Semilac Cat Eye 3D, przykładamy Semilac Magnetic Pen i wykonujemy nasze zdobienie. Całość utwardzamy w lampie. 
4. Aby zabezpieczyć uzyskany przez nas efekt, całość pokrywamy Semilac Top No Wipe i utwardzamy w lampie. 
Długo zastanawiałam się jakie tło będzie odpowiednie dla tego wspaniałego koloru Semilac Cat Eye 3D 637 Violet. Wybór padł na kolorki również z palety Semilac: 129 Violet Bliss i 520 SemiBeats by Margaret Clear Amarant. Uważam, że pięknie się uzupełniają z mieniącymi się drobinkami 😊😊😊 Dajcie znać, czy też tak myślicie? 😉

Kolekcja lakierów Semilac Cat Eye 3D składa się z 6 boskich odcieni:

- Semilac Cat Eye 3D 634 Green (efekt zieleni z fioletowo-niebieską poświatą)
- Semilac Cat Eye 3D 635 Gold (efekt złota z miedzianym tłem)
- Semilac Cat Eye 3D 636 Turquoise (efekt turkusu z fioletowo-zieloną poświatą)
- Semilac Cat Eye 3D 637 Violet (efekt fioletu z różowo-złotym tłem)
- Semilac Cat Eye 3D 638 Yellow (efekt żółtego z zieloną poświatą)
- Semilac Cat Eye 3D 639 Pink (efekt różu z złoto-miedzianym tłem)

Raz jeszcze zerknijcie na to wspaniałe trójwymiarowe kocie oczko i dajcie znać, czy Wam również przypadło do gustu, tak bardzo jak mi? 😉


Może macie już swojego innego ulubieńca z serii Semilac Cat Eye 3D? Pochwalcie się w komentarzach! 😊😊😊
Pozdrawiam
Natka 👋
Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.