Wielkanocny manicure - to nie tylko pisanki i zajączki

Witaj!

Święta wielkanocne dobiegają końca i czas powrócić do codziennych obowiązków. U mnie weekend świąteczny to nie tylko spotkania z rodziną i odpoczynek 😉 zaowocował też w kilka wielkanocnych zdobień na paznokcie. 


Być może nie każde z tych zdobień nadaje się do codziennej stylizacji paznokci, ale z całą pewnością w okresie wielkanocnym umili końcowy efekt manicure. 

Lecz świąteczny manicure to nie zawsze muszą być zajączki, jajeczka czy kurczaczki. Uważam, że równie dobrze nada się subtelne połączenie klasycznej czerwieni z odrobiną błyskotek. W moim przypadku zdecydowałam się na odcień czerwieni połączonej w wiśnią, 066 Glossy Cranberry Semilac, a jako dodatek na palcach serdecznych naturalny odcień 051 French Beige Milk Semilac obsypany efektem syrenki, dzięki czemu uzyskałam połyskującą poświatę 😍 


To propozycja manicure dla każdej z Was. Jeśli nie odpowiada Wam odważniejsza stylizacja z wielkanocnymi wzorkami to zapewne taki manicure z efektem błyskotek spełni Wasze wymagania. 😉 Ja jestem zachwycona! 😁😁😁

A jak Wam minęły tegoroczne święta wielkanocne i lany poniedziałek? Zmalowałyście coś na pazurkach? Czy tylko pisanki? 😛😏😃 Pochwalcie się w komentarzach!
Pozdrawiam
Natka 👋

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.