Hello wiosno! :)

Witaj!

W końcu nadeszła upragniona przez wszystkich wiosna. 😏 Cieszycie się równie mocno jak ja? 😁 Słoneczko, temperatura na plusie i kwiatuszki 😊 To właśnie prawdziwy objaw wiosny. Zresztą spójrzcie same! Na spacerku z moim psiakiem natknęłam się na pięknego, żółciutkiego żonkilka. 


Przy okazji zainspirowało mnie to do wykonania o wiele jaśniejszej stylizacji niż w ostatnich miesiącach czyli nudziaki.  Wykonałam manicure przy użyciu czterech odcieni beżowo - różowych, w stylu nude. Efekt jest bombowy 😍


Wykorzystane kolorki to:Takie połączenie nudziaków przypadnie do gustu każdej z Was, która nie może zdecydować się tylko na jeden odcień  😉😉😉 Tak dla odmiany użyłam Top Mat od Semilac. Pazurki zyskały w efekcie końcowym. Przy okazji tej stylizacji miałam też okazję pierwszy raz użyć lakier marki Hi Hybrid. I muszę przyznać, że sprawdza się bardzo dobrze. 


Pochwalcie się w komentarzach jak Wy przywołujecie wiosenne klimaty? Stawiacie również na jasne kolorki na Waszych pazurkach? 😉Zainspirowana pierwszym użyciem lakieru hybrydowego marki Hi Hybdrid przy okazji powyższej stylizacji, postaram się w najbliższym czasie przedstawić Wam dokładniejszą opinię dotyczącą tej marki i moich doświadczeń z nią. Zapraszam!
Pozdrawiam

Natka 👋

2 komentarze:

  1. Ostatnio już dwa razy pod rząd miałam mat na pazurkach i fajnie się w nim czuję, chociaż teraz mam ochotę na więcej błysku :)

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.