Wiosenne trendy - majówka 2019 - Spring nails

Witaj!

Majówka...dłuuuugi weekend...tylko gdzie ta upragniona wiosenna pogoda? 😐 Pewnie większość z Was ma takie same odczucie jak ja. Plany na majówkę to jedno, a aura za oknem to drugie. Ale głowy do góry! Skoro słonko za oknem nie chce się pokazać, to przynajmniej możemy zmalować sobie wiosenne klimaty na naszych pazurkach! Także dziewczęta (i chłopcy 😉) pędzelki w ruch i do dzieła! Niech majówkowy klimat zawita na Waszych dłoniach. 

Pomysły, które dla Was przygotowałam nadadzą się nie tylko na długi weekend, ale  są na tyle uniwersalne, że od poniedziałku w pracy też się sprawdzą 😊 Także zobacz i zainspiruj się tym, co dla Ciebie przygotowałam!


Jako pierwszy french - klasyka jest dobra w każdym wydaniu i o każdej porze roku. U mnie z odrobiną wiosennego akcentu: wtopione w akryl kolorowe kwiatuszki. Całość wykonana akrylem, białym i pink, pokryta Top No Wipe z Semilac'a. Stylizacja prezentuje się estetycznie i  ponadczasowo. 


Pastele. Która z nas nie lubi pasteli? 😏 I to w okresie wiosennym, kiedy wszystko wokół się zieleni i budzi do życia. Stylizacja z użyciem lakieru hybrydowego marki Semilac 168 Fresh Pistachio i Semilac 166 Crazy Flamingo to połączenie idealne 💚 


Pozostając w klimacie pasteli i letnich kolorów, powyżej stylizacja z wykorzystaniem aż 10-ciu różnych kolorów marki Semilac i całość pokryta Top Mat dla uzyskania bajecznego efektu 😀💜💙💚💛 Wykorzystane kolorki to:

130 Semilac Sleeping Beauty

Stylizacja dość czasochłonna, ale warta w ostatecznym rozrachunku 😁😁😁  

Kolejna moja propozycja - niezawodny kolorek od Semilac to 130 Sleeping Beauty i wtarty w niego efekt syrenki 😍 Polecam zawsze i wszędzie! Prezentuje się bosko 😁😎 


Teraz troszkę klasyki. Dla tych z Was, które najczęściej decydują się na kolorek czerwony, niezależnie od pory roku. Stylizacja z małym przełamaniem czerwieni: czarny kolorek na serdecznym i wtopione w top, białe kropeczki. Całość daje bardzo ładny, elegancki efekt. Użyte kolorki to 031 Black Diamond od Semilac i 036 od Em Nail


Ostatnią stylizacją, którą dla Was przygotowałam jest ombre - poziome. W tym przypadku z nutką błyskotek na serdecznym palcu. Połączenie szarości i różu. Wyszło świetnie 😀 Wykorzystane kolory to 105 Stylish Gray z Semilac i 166 Crazy Flamingo z Semilac. Stylizacja pasująca i na imprezę i na co dzień. 

A jak wyglądają Wasze majówkowe pazurki? Zmalowałyście małe arcydzieła? Czy poszłyście w klasykę? 😏😀 Koniecznie dajcie znać w komentarzach! 

Życzę Wam miłego końca dłuuuugiego weekendu i udanej pogody! 😊😊😊 


Pozdrawiam

Natka 👋

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.