Mat czy połysk? Oto jest pytanie :)

Witaj!

Od dłuższego czasu zbierałam się z napisaniem tego posta, odnośnie tematyki matowych paznokci. Jest to trend już kilkuletni, z roku na rok, cieszący się coraz większą popularnością. A szczególnie w okresie wiosenno - letnim, kiedy każda z Nas decyduje się na odważniejsze stylizacje. 

Lakiery Top Mat dają niesamowity efekt welurowych paznokci, pięknego kolorku i mam też takie odczucie, że w przeciwieństwie do lakierów Top z połyskiem, efekt większego utwardzenia paznokcia. 

Aby uzyskać efekt matowych, welurowych pazurków, wystarczy po nałożeniu 2-ch warstw wybranego koloru (i utwardzeniu) nałożyć Top Mat i utwardzić go pod lampą. Paznokcie można pokryć całkowicie lakierem Top Mat, ale dla odważniejszych proponuję również kombinację kilku matowych paznokci i kilku z połyskiem. 


Do moich stylizacji wykorzystałam lakier marki Semilac Top Mat Total No Wipe. Doskonale utrwala kolor, nadaje efekt "zamszowych" paznokci i już przy nałożeniu cieniutkiej warstwy spełnia swoje zadanie, zmieniając się pod lampą, bez potrzeby przemywania. 

Poniżej przygotowałam dla Was kilka opcji na wiosenne pazurki w macie i w połysku. Same zdecydujcie, które bardziej przypadną Wam do gustu. 
Dajcie koniecznie znać w komentarzach, czy wolicie opcję MAT czy POŁYSK? Jaka opcja najczęściej króluje na Waszych pazurkach? 😏
Pozdrawiam
Natka 👋

1 komentarz:

Obsługiwane przez usługę Blogger.