Wiosna... ach to ty! Spring nails ideas

Witaj!

 

Nadeszła upragniona wiosna i jakoś zrobiło się przyjemniej  😁Wszystko budzi się do życia, nabiera barw.... tak samo nasze pazurki pragną odświeżenia, lekkości, koloru. Zarówno pastele jak i bardziej zdecydowane kolorki aż się proszą, aby pojawić się na naszych dłoniach i dodać nam więcej optymizmu na co dzień. 

 


Wiosenne stylizacje nie muszą być nudne 😉 Wystarczy, że dodasz jakiś drobny akcent np. w postaci kilku nieregularnych kreseczek i już uzyskujemy ciekawy design, który z całą pewnością będzie przykuwał wzrok. 

 


A jak wiosna to i zieleń - w tym przypadku jasna, butelkowa w połączeniu z beżem i subtelnym dodatkiem złota. Całość tworzy elegancki zestaw, a zarazem wiosenny, prawda? 😎

 

A skoro początek wiosny to i okres wielkanocny. Jeśli chcesz pazurki pasujące do obu tych okresów, to śmiało wystarczy, że połączysz jasne, pastelowe odcienie z topem z efektem kamiennym i voila - stylizacja wiosenno - wielkanocna gotowa. 

 


Nie tylko jasne odcienie pasują do wiosennych paznokci. Połączenie z ciemniejszymi barwami wygląda równie dobrze. Dodanie mini akcenciku na jednym pazurku ożywia stylizację. 

 


A dla wielbicielek klasyki i powściągliwości wystarczy połączyć czerwień z różem, aby uzyskać zawsze dobrze prezentującą się stylizację. I z całą pewnością pasującą do wiosennego klimatu. 

 


Na koniec coś dla zniecierpliwionych - wiosenna stylizacja przypominającą letnie pazurki. Czyli pastele w pełnej krasie. 

To tylko kilka z możliwości jakie możecie wykorzystać, aby przywołać wiosnę na Waszych paznokciach i poczuć to upragnione słonko 😁🌞 Dajcie znać w komentarzach jakie kolorki wybieracie tej wiosny? 

 

 

Pozdrawiam  

Natka 👋

 

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.