Baby Boomer w sprayu - porównanie nowości na rynku!

Witaj!

 

Dziś mam dla Was bardzo ciekawy temat - test / porównanie dwóch dostępnych aktualnie na rynku sprayów / airbrushy do baby boomera 🙌 Dotychczas musiałyśmy wykonywać stylizację delikatnego cieniowania przy użyciu gąbeczki czy też pędzelka, aż pojawiły się te o to dwie "magiczne" buteleczki 😉😁😂


 

Która z nas nie kocha klasycznych pazurków french czy też baby boomer? Tym bardziej, że zaczął się okres komunijny i ślubny, a taka stylizacja na dłoniach sprawdza się ZAWSZE 😁

 

Także moje drogie rozsiądźcie się wygodnie i spójrzcie co dla Was przygotowałam...

 

1. Baby Boomer in Spray od SŁOWIANKA

 

Zacznę od pierwszego sprayu, który pojawił się na rynku paznokciowym jesienią ubiegłego roku. To produkt firmy Słowianka. Buteleczka ma pojemność 5 g, która aktualnie na stronie producenta jest w cenie 54,99zł. Jest to buteleczka z miałkim proszkiem / pyłkiem do napylania paznokci, gwarantującym uzyskanie idealnego przejścia tonalnego pomiędzy bazowym kolorem, a białym wolnym brzegiem. 

 

Do wykonania mojego klasycznego baby boomera użyłam pyłek w kolorze WHITE. Stylizację wykonałam zgodnie z zaleceniem producenta, tj.:

 

"na hybrydę rozpylamy spray: bierzemy do rąk palec klienta, odsuwamy opuszek do tyłu i trzymając palec pod kątem 45° względem stołu zaczynamy rozpylać spray na końcówce paznokcia; odległość w jakiej powinniśmy trzymać spray od paznokci to mniej więcej 15 - 20 cm (im bliżej paznokcia tym większe nasycenie koloru, ale mniejsze rozpylenie)."

 

Poniżej krok po kroku:

a) zaczynamy od przygotowania płytki, nałożenia 2 warstw koloru bazowego:

 


b) następnie na "mokrą" warstwę bazową aplikujemy spray do uzyskania pożądanego efektu:

 

c) po utwardzeniu odpylamy pozostałości proszku i aplikujemy top hybrydowy i znów utwardzamy:

 

d) i takim sposobem stylizacja Baby Boomer gotowa 😎

 

Jak widzicie efekt delikatnego przejścia uzyskany. Użycie tego sprayu jest bardzo szybkie i dziecinnie proste. Jestem pewna, że każda z Was sobie z tym poradzi. Należy pamiętać o odpowiednim kącie trzymania produktu  podczas aplikacji i odpowiedniej odległości. 

 

2.  Baby Boomer Airbrush od Neonail

 

Drugim dostępnym na rynku sprayem do wykonania stylizacji baby boomer jest  Airbrush firmy Neonail. To nowość tegoroczna, a dokładniej wiosenna nowość. Buteleczka tego produktu również ma 5 g i jest dostępna na stronie producenta w cenie 44,99zł. Jak w poprzednim przykładzie to delikatny proszek w buteleczce z atomizerem. 

 

W tym przypadku również używałam pyłek w kolorze WHITE. Oraz wykonałam całą stylizację zgodnie z zaleceniem producenta, tj.:

 

"Nałożyć drugą, cienką warstwę lakieru, nie utwardzać,na mokrą warstwę zaaplikować pyłek według uznania oraz stopnia intensywności koloru jaki chce się uzyskać. Całość utwardzić w lampie LED/UV."

 

 Poniżej krok po kroku:

a) zaczynamy od przygotowania płytki, nałożenia 1 warstwy koloru bazowego:

 


b) następnie na "mokrą" (nieutwardzoną) drugą warstwę bazową aplikujemy spray do uzyskania pożądanego efektu:

 


c) po utwardzeniu całości odpylamy pozostałości proszku i aplikujemy top hybrydowy i znów
    utwardzamy:

 


 d) w efekcie końcowym uzyskujemy piękną, tradycyjną stylizację baby boomer. 

 


Równie proste i szybkie wykonanie powyżej stylizacji nie powinno sprawić nikomu trudności. A z efektów będziecie z całą pewnością zadowolone 😁😍😎

 

A teraz moje spostrzeżenia i porównanie dla Was:

 

1. Różnica w cenie. Buteleczka 5 g od Słowianki jest w cenie 54,99zł, a taka sama pojemność 5 g od Neonail kupicie już za 44,99zł.

2. Wydajność. Wg mnie produktu od Neonail zostało mi o wiele więcej niż w butelce od Słowianki (patrz foto poniżej). Obie buteleczki użyte zostały przeze mnie tylko 1 raz do wykonania powyższych stylizacji. 

3. Efekt Baby Boomer. Sądzę, że dzięki Airbrush od Neonail uzyskałam stylizację o wiele ładniejszą, intensywniejszą i efekt przejścia jest bardzo satysfakcjonujący. Natomiast przy użyciu Sprayu od Słowianki efekt cieniowania wyszedł delikatny, lekko widoczny. 

4. Użycie produktu. Śmiało mogę stwierdzić, że proszek od Neonail nakładał mi się bardziej precyzyjnie na końcówkę paznokcia i zdecydowanie mniej brudził opuszki palca. Przede wszystkim nie "pryskał" na pozostałą część paznokcia. A co za tym idzie, przejście kolorów różu i bieli uzyskałam wyraźniejsze.  

5. Producent Baby Boomer Airbrush od Neonail posiada w swojej ofercie oprócz koloru WHITE dwa dodatkowe odcienie: PEACH oraz PINK. Natomiast producent Słowianki Baby Boomer in Spray oferuje na chwilę obecną tylko kolor WHITE. 

 

                                                                (pozostała ilość proszku po jednej stylizacji)Także jak widzicie produkt bardzo zbliżony, a jednak posiada drobne różnice. Być może są one tylko subiektywne. Ciekawa jestem Waszych opinii. Czy miałyście okazję już używać powyższych produktów? 

 


SŁOWIANKA
  

 

 

                                                                                                                                                             NEONAIL

 

 

Pozdrawiam  

Natka 👋

 

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.